SENJORŲ "39+" PIRMENYBĖS PRASIDĖJO ATKAKLIAI

PDF Spausdinti El.paštas

Startavo jau VIII- osios Rytų Aukštaitijos senjorų "39+" krepšinio pirmenybės "Jaros sauga" taurei laimėti. Sezoną atidarė pernykščios mažojo finalo dalyvės- Švenčionių "ŠVENČIONIŲ" ir Biržų "ŠIRVĖNOS" komandos. Pernai abu kartus reguliariajame čempionate bei kovą mažajame finale laimėjo "ŠVENČIONIŲ" komanda. Tad Biržų senjorai siekė revanšo už praeitus metus.

11.13 Švenčionių "ŠVENČIONYS"- Biržų "ŠIRVĖNA" 76:79

Visas rungtynes kova buvo atkakli, nors iki ketvirtojo kėlinio pradžios visą laiką pirmavo ir padėtį kontroliavo šeimininkai. Tačiau tik 6-8 taškų skirtumu. Niekaip svečiai neleido jiems atitolti, nors , atrodė, kad atvykus žaisti šešiese, biržiečiai pavargs ir palūš, tačiau tas neįvyko- priešingai, biržiečiai persvėrė rezultatą savo naudai. Ne gana to, jų atotrūkis siekė 9 taškus, o tablo rodė žaisti likus 3 minutes. Atrodė, nugalėtojas aiškus, tačiau sėkmingi šeimininkų tritaškiai metimai skirtumą ištirpdė, o , likus žaisti 14 sek. R.Štuikys iš krašto smeigia dar vieną tritaškį ir tablo įsižiebia skaičiai 76:75 "ŠVENČIONIŲ" naudai. Po minutės pertraukėlės iniciatyvos ėmėsi komandos žaidžiantis treneris Ž.Kačinskas, kurį varžovai sustabdė su pražanga. Likus 4 sek. abu taiklūs Žydrūno baudos metimai persvėrė rezultatą. Tuomet sekė chaotiška šeimininkų ataka bei prarastas kamuolys, o pergalę dviem taikliais baudos metimais įtvirtino R.Aukštikalnis. Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė A.Bitinas (19 taškų) ir T.Garla (17 taškų). Svečių komandoje Ž.Kačinsko sąskaitoje net 39 taškai (8 tritaškiai), D.Gražinio (18 taškų).